برتری های پی فا


کسب و کار های اینترنتی و نوپا معمولا با مشکلات متعددی در زمینه پرداخت آنلاین مواجه می شوند، دریافت پول در تجارت الکترونیکی به درگاه پرداخت آنلاین نیاز دارد، اما دریافت این درگاه ها از بانک های کشور کاری دشوار و زمان بر می باشد. همچنین درگاه پرداخت گزارشی از فروش شما ارائه نمی دهد و برای دریافت گزارش باید در کد های سایت تغییراتی ایجاد کنید، اما راه دیگری برای رفع نیاز های یک کسب و کار آنلاین وجود دارد که آن را برون سپاری می نامند.

 

درگاه واسط پرداخت


استفاده از خدمات پی فا چه مزیتی دارد؟


برون سپاری به این صورت است که شما بخشی از فرآیند کسب و کار خود را به شرکت واسط می سپارید تا خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید، برون سپاری باعث می شود که شما تمرکز بیشتری بر روی فعالیت اصلی مجموعه داشته باشید و همچنین اطلاعات دقیق تری را از کسب و کار خود بدست آورید.
یکی از بخش هایی که کسب و کار های اینترنتی آن را برون سپاری می کنند، دریافت پول از مشتریان بوده که به درگاه های واسط برون سپاری می شود، این واسط ها پرداخت کاربران را مدیریت کرده و گزارش کاملی از دریافت ها ارائه می دهند. علاقه مندان می توانند با ثبت نام در وب سایت پی فا و استفاده از خدمات آن، تجربه پرداخت و دریافتی متفاوت از مشتریان خود را داشته باشند.

 

ویژگی های پی فا


ویژگی های پی فا


درگاه پرداخت واسط پی فا یکی از معتبر ترین و امن ترین درگاه های پرداخت را به کاربران خود ارئه می دهد، برخی از مزایای استفاده از خدمات ما به شرح زیر است:


- تسویه حساب سریع
- بدون نیاز به دریافت اینماد
- پشتیبانی 24 ساعته در 7 روزه هفته
- امنیت تراکنشها و اطلاعات حساب بانکی
- سادگی در برنامه نویسی و استفاده از پلاگین ها
- امکان تغییر شماره حساب پذیرنده به صورت آنلاین
- قابل استفاده در تمامی سیستم عامل ها و نرم افزار ها
- کارمزد بسیار پایین نسبت به موارد مشابه (90 روز بدون کارمرزد)