درگاه پرداخت مطمئن و تاثیراتِ
آن در توسعه کسب و کار آنلاین


چرا باید از درگاه پرداخت استفاده کنیم؟

درگاه پرداخت اینترنتی یک سرویس تجارت الکترونیکی است که پرداخت کارت‌های اعتباری را برای فروشگاه‌های اینترنتی امکان پذیر می‌کند. درگاه‌های پرداخت نقش مهمی در فرایند معامله تجارت الکترونیک ایفا می‌کنند چرا که اجازه پرداخت بین فروشنده و مشتری را می‌دهند. صفحات پرداخت اینترنتی این معاملات را با انتقال اطلاعات کلیدی بین پایانه‌های پرداخت مانند دستگاه‌های تلفن همراه و پلتفرم‌های مبتنی بر وب و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات (PSP) و بانک تسهیل می‌کنند.

تفاوت درگاه پرداخت اینترنتی با پردازش پرداخت چیست؟

پردازنده پرداخت، عملیات تجزیه و تحلیل و انتقال داده‌ها را انجام می‌دهد. در حالی که درگاه پرداخت اجازه و تضمین انتقال وجوه را بین مشتریان و فروشندگان می‌دهد. به صورت کلی درگاه پرداخت بخشی از فرآیند پردازش پرداخت‌ها است.

درگاه پرداخت آنلاین اساسا نسخه مجازی کارتخوان‌هایی است که در هر فروشگاه معمولی از آن استفاده می‌شود. از آنجا که معاملات آنلاین گزینه چهره به چهره مبادله پول نقد بین دست ندارد، وجود یک درگاه پرداخت آنلاین برای انجام هر نوع کسب و کار تجارت الکترونیک یک مسئله ضروری است. گزینه‌های زیادی برای خدمات پرداخت آنلاین با ویژگی‌های مختلفی وجود دارد که شرکت‌ها می‌توانند برحسب نیاز و اولویت‌های خود از بین آن‌ها انتخاب و درگاه پرداخت دریافت کنند. به همین دلیل انتخاب درگاه پرداخت آنلاین مناسب، می‌تواند تعدادی از مزایای مهم کسب و کار شما را فراهم کند.

پرداخت‌های آنلاین خود را با دروازه پرداخت بزرگ بهبود دهید.

هر درگاه پرداخت دارای کارکرد اساسی پردازش معاملات کارت اعتباری است تا کسب و کار شما بتواند پرداخت‌های مجازی را قبول کند. با این حال، هر یک از خدمات عمده پرداخت آنلاین دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود است. این ویژگی‌ها می‌تواند تفاوت‌های قابل توجهی را در تعدادی از زمینه‌های کلیدی کسب و کار شما ایجاد کند، از جمله:

جریان نقدی: سرعتی که خدمات پرداخت آنلاین،به معاملات شما می‌افزاید، می‌تواند به طور چشمگیری جریان نقدی کسب و کار شما را بهبود بخشد. دقیقا همان نکته‌ای که برای کسب و کارهای کوچک ضروری است. اگر هر گونه فروشی در کسب و کار خود دارید، دروازه پرداخت ابزاری است که این امکان را به شما می دهد و می‌تواند به شما در ساده سازی روند فروش کمک کند.

حفاظت از تقلب: تقلب در تراکنش‌ها و مغایرت‌های ممکن، یکی از اصلی‌ترین خطراتیست که کسب و کارهای اینترنتی در معرض آن هستند. این موضوع به ویژه برای کسب و کارهای کوچک، که ۸۰ درصد از حملات امنیتی را نشان می‌دهند، صادق است. یک دروازه پرداخت عالی می‌تواند به کاهش این خطر کمک کند.

مدیریت پشتیبانی مشتری: یکی از مسائل مهم در بهبود فروش کسب و کار شما، پشتیبانی شرکت پرداختی است که از آن دروازه پرداخت دریافت کرده‌اید. تسریع در پاسخگویی و رفع مشکلات پیش آمده، مسئله حائز اهمیتی است؛ زیرا که مشکلات پیش آمده برای سرویس پرداختی که از آن استفاده می‌کنید نه تنها فروش در آن بازه زمانی را دچار مشکل می‌کند، بلکه میزان اطمینان کاربران و مشتریانتان را کاهش می دهد. قابلیت سوییچینگ هوشمند پی فا می‌تواند این تضمین را به شما بدهد که پرداخت‌های وبسایت شما با بالاترین دقت و سرعت انجام می‌پذیرد.