بنا بر اعلام روابط عمومی شاپرک؛ سامانه موًدیان مالیاتی با هماهنگی بین شرکت شاپرک و سازمان امور مالیاتی، ضمن ارائه به دارندگان ابزارهای پرداخت الکترونیکی جهت تکمیل و یا ثبت پرونده مالیاتیشان، مجددا از رورز شنبه باز شد.


در ادامه ی اجرای ماده 11 قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه موًدیان و بعد از اطلاع رسانی گسترده مبنی بر مهلت زمانی، تا انتهای بهمن ماه و اطلاع رسانی کامل این موضوع، یک لیست شامل چند میلیون دستگاه کارت خوان و درگاه اینترنتی که پذیرندگان مربوطه برای تشکیل یا تکمیل پرونده مالیاتی خود و یا الصاق کارت خوان هایشان به پرونده مربوطه به وب سایت سازمان امور مالیاتی مراجعه نکرده بودند، به بانک مرکزی جهت قطع اعلام شد. 

دسترسی دوباره به سایت سازمان امورمالیاتی از شنبه 7 اسفند ماه

دسترسی دوباره به سایت سازمان امورمالیاتی

شرکت شاپرک به عنوان متولی نظارتی شبکه پرداخت کشور در مرحله ی نخست بر مبنای معیار های اعلام شده حدود 200 هزار ترمینال را شناسایی و موقتا غیرفعال کرد. طبق گزارش ذکر شده، سایت سازمان امورمالیاتی از هفتم اسفند ماه برای تکمیل پرونده و الصاق پایانه ها به پرونده مالیاتی، مجددا باز شده است. چنانچه قصد دارید پرونده مالیاتی خود را تکمیل کنید، آموزش تکمیل پرونده مالیاتی و اتصال به درگاه پرداخت را مطالعه کنید.  
لازم به ذکر است که مسدودی ناگهانی ابزارهای پرداخت در جمعه شب با اعتراضات و نگرانی های قابل توجه دارندگان این ابزار ها همراه بود. آن ها بر این باور بودند که اطلاع رسانی ها برای این اتفاق مهم کافی نبوده است. بنابراین آن دسته از موًدیانی که با وجود اطلاع رسانی های مکرر قبلی تا کنون اقدام نکرده بودند، می توانند از فرصت اضافی تعیین شده استفاده کنند و اقدامات لازم را به انجام برسانند.

 

نوشته شده توسط

دسته بندی: اخبار

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز این پست: 5 (1)

ثبت نظر


نظرات