امروزه داشتن یک وبسایت اینترنتی برای هر کسب وکاری ضروری است. یکی از مشکلاتی که افراد در ایجاد یک فروشگاه اینترنتی دارند، نداشتن دانش برنامه نویسی و کار با انواع CMS (سیستم مدیریت محتوا)، می باشد. از این رو فروشگاه سازها ایجاد شده اند تا هر فردی با هر سطح از دانش بتواند به راحتی یک وبسایت ایجاد کند. یکی از بهترین فروشگاه ساز های ایرانی، شاپفا می باشد که اولین فروشگاه ساز ابری ایران است که دارای زیرساخت نرم‌افزاری قدرتمند بوده و از جدیدترین تکنولوژی‌های دنیا برای توسعه سیستم استفاده می کند. یکی از ویژگی‌های مهم شاپفا، توسعه دائمی امکانات با توجه به نیاز کاربران و بازار ایران است، همچنین هرماه چندین قالب جدید در شاپفا عرضه می‌شود. مهم‌تر از همه اینکه تیم پشتیبانی قدرتمند شاپفا همیشه پاسخگوی سوالات شما می‌باشد. فرقی نمی کند که زمینه کاری شما چیست، فروشگاه ساز شاپفا برای انواع کسب و کار ها قالب های مختلفی را ارائه می دهد.

همکاری پی فا با شاپفا

همکاری پی فا با شاپفا

می دانیم که لازمه ی هر وبسایت و یا فروشگاه اینترنتی، یک درگاه پرداخت امن می باَشد، از امروز  درگاه پرداخت پی فا برای فروشگاه ساز شاپفا فعال می باشد و شما می توانید بعد از ساخت وبسایت با شاپفا به راحتی هرچه تمام تر، درگاه پرداخت پی فا را به وبسایت خودتان متصل کنید.

آموزش اتصال درگاه پرداخت پی فا به فروشگاه ساز شاپفا

برای آموزش ثبت نام و دریافت درگاه پرداخت پی فا، کلیک کنید. بعد از ورود به پنل کاربری خود در پی فا، در قسمت <حساب> بر روی <تنظیمات درگاه> کلیک کنید. سپس <کلید وب سرویس> خود را کپی کنید. 

اتصال درگاه پرداخت پی فا به فروشگاه ساز شاپفا

بعد از ایجاد حساب کاربری در شاپفا، وارد پنل کاربری خود در شاپفا شوید و در قسمت <تنظیمات> بر روی <تنظیمات فروشگاه> کلیک کنید. در قسمت <کلید API پی فا> می بایست کد کپی شده در قسمت قبل را وارد کنید و تنظیمات را ذخیره کنید. به همین راحتی درگاه پرداخت پی فا برای وبسایت شما فعال خواهد شد.

اتصال درگاه پرداخت پی فا به شاپفا

 

نوشته شده توسط

دسته بندی: اخبار

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز این پست: 1 (1)

ثبت نظر


نظرات