شرکت پرداخت یاری پی فا با ارائه خدمات بی نظیر و گسترده ی خود می تواند، بستری امن را در جهت ارائه ی خدمات پرداخت از قبیل درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم، درگاه پرداخت اینترنتی واسط، لینک پرداخت شخصی، فاکتور آنلاین و... را ارائه دهد. شرکت پی فا می کوشد تا فرآیند دریافت درگاه پرداخت اینترنتی را تسهیل نماید و در کوتاه ترین زمان ممکن پس از ارائه مدارک، درگاه پرداخت آنلاین شما را فعال نماید. در ادامه قصد داریم به آموزش کامل ثبت نام و کار با پنل کاربری پی فا، بپردازیم.
در گام اول کافی است به صفحه اصلی وب سایت پی فا به آدرس payfa.com مراجعه کنید. گزینه ی عضویت را از قسمت بالا، سمت چپ صفحه انتخاب نمایید. گام اول آموزش ثبت نام و کار با پنل کاربری پی فا سپس به صفحه ی زیر هدایت می شوید، در این مرحله لازم است شماره ی همراه خود را وارد کنید، سپس کد امنیتی را وارد کنید و گزینه ی ورود را بزنید.
لازم به ذکر است که در صورتی که ثبت نام نکرده باشید، به طور خودکار ثبت نام خواهید شد.

گام دوم آموزش ثبت نام و کار با پنل کاربری پی فارمز یک بار مصرفی جهت ورود، به شماره ی تلفن همراهی که در مرحله قبل وارد کردید ارسال می شود. این رمز شامل 6 رقم است که می بایست در قسمت مشخص شده وارد نمایید.
در این مرحله امکان ویرایش شماره موبایل و ارسال مجدد کد نیز برای شما فراهم شده است.
گام سوم آموزش ثبت نام و کار با پنل کاربری پی فادر گام بعدی لازم است تا یک رمز عبور برای خود تعیین نمایید. بهتر است رمز عبور شما، شامل حداقل 8 کارکتر و حروف بزرگ و کوچک الفبای انگلیسی و اعداد باشد. اکنون بر روی گزینه ی (ثبت نام) کلیک نمایید. 
گام چهارم آموزش ثبت نام و کار با پنل کاربری پی فادر حال حاضر نیاز است تا اطلاعات پروفایلتان را تکمیل نمایید تا فرآیند ثبت نام شما نیز تکمیل شود. شما باید اطلاعات شخصی خود را در فرم زیر وارد کرده و گزینه ی (ثبت) را انتخاب نمایید.
گام پنجم در آموزش ثبت نام و کار با پنل پی فا ثبت نام شما در این مرحله تکمیل شده است و تنها باید با وارد کردن اطلاعات حساب خود، درگاه را اضافه نمایید.
گام ششم آموزش ثبت نام و کار با پنل پی فادر قسمت نوع، باید انتخاب کنید که درخواست خود را برای سایت می خواهید یا شبکه های اجتماعی، در صورت انتخاب کردن گزینه ی شبکه های اجتماعی، گزینه ای به شما نمایش داده می شود که لازم است شبکه ی اجتماعی مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
توجه کنید که در صورت انتخاب هر سه گزینه شما قادر خواهید بود از فرم پرداخت برای تمام شبکه های اجتماعی خود استفاده نمایید. 
گام هفتم آموزش ثبت نام و کار با پنل پی فا
با انتخاب نمودن صنف فعالیتتان می توانید به قسمت کسب و کار خود (بخش پورتال پذیرندگان) وارد شوید. البته مانند تصویر زیر در این بخش، قادر خواهید بود تا کسب و کار جدید خود را نیز ایجاد کنید. برای این کار دیگر لازم نیست تا دوباره تمام مراحل ثبت نام را انجام دهید. 
گام هستم آموزش ثبت نام و کار با پنل پی فاهنگامی که کسب و کار خود را انتخاب نمایید وارد پنل مربوط به کسب و کارتان می شوید، پی فا گزینه های زیادی را برای سهولت استفاده از خدمات طراحی نموده است، که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.
مانند تصویر زیر در بخش حساب و با انتخاب گزینه ی تنظیمات درگاه  می توانید کلید وب سرویس خود را مشاهده کرده و آن را برای استفاده در وب سایتتان کپی کنید.
در این بخش شما قادر خواهید بود که شماره شبا مد نظر خودتان را نیز برای دریافت وجه از سوی مشتری ها انتخاب نمایید.
نهمین گام آموزش ثبت نام و کار با پنل کاربری پی فادر گزینه ی بعدی یعنی بخش حساب های بانکی، قادر خواهید بود حساب بانکی خود را مشاهده  و یا حساب بانکی جدیدی را اضافه نمایید. در بخش وضعیت، قابل مشاهده است که حساب شما مورد تایید قرار گرفته است یا خیر.
دهمین گام آموزش ثبت نام و کار با پنل پی فادر بخش کیف پول می توانید به طور کامل موجودی کیف پول خود را مشاهده نمایید، همچنین قادر خواهید بود که از کیف پول خود برداشت وجه نمایید و یا وجهی را بدون کارمزد به کیف پول دوستانتان انتقال دهید.
یازدهمین گام آموزش ثبت نام و کار با پنل پی فادر گزینه ی آخر قسمت حساب، بخش تسویه حساب وجود دارد که می توانید جزئیات موجودی درگاه (وجوه تسویه نشده) و کیف پول را ببینید و تسویه حساب خود را انجام دهید. همچنین با فعال کردن گزینه تسویه خودکار، این فرآیند به طور خودکار مطابق با سیکل تسویه شاپرک برای شما انجام می شود.
گام دوازده آموزش ثبت نام و کار با پنل پی فادر بخش گزارش می توانید لیست پرداخت ها و گزارش تفصیلی آن ها را به تفکیک مشاهده نمایید. در این بخش، پرداخت های ناموفق شما نیز نشان داده شده است.
شما در این قسمت و در بخش فرم، می توانید بر روی لینک هر تراکنش کلیک کرده و اطلاعات فرم پرداختتان را به طور کامل مشاهده نمایید.
سیزدهمین گام در ثبت نام و آموزش کار با پنل پی فا
در بخش ابزار، شما گزینه ی فرم پرداخت را می بینید که با انتخاب آن می توانید، فرم پرداخت خود را به دلخواه طراحی کرده و لینک آن را کپی کنید. سپس می توانید آن را در شبکه ی اجتماعی مورد نظر خود استفاده نمایید.

چهاردهمین گام برای آموزش و ثبت نام پنل پی فاشما بعد از خواندن این مقاله قادر خواهید بود که به راحتی ثبت نام خود را انجام دهید و با پنل خود، کار کنید.
پی فا نسل جدید خدمات پرداخت الکترونیک

نوشته شده توسط

دسته بندی: آموزش

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز این پست: 5 (2)

ثبت نظر


نظرات