کسب و کار های آنلاین برای دریافت هزینه کالا یا خدمات خود از مشتریان نیاز به درگاه پرداخت دارند، همانطور که در مقالات قبلی به آن اشاره کرده ایم دو نوع درگاه پرداخت وجود دارد، یکی از آن ها درگاه پرداخت مستقیم و دیگری درگاه پرداخت واسط می باشد.
صاحبان کسب و کار برای دریافت درگاه مستقیم نیاز به طی مراحل طولانی و پیچیده ای داشته و همچنین اگر کسب و کار آن ها در بستر فضای مجازی توسعه یافته باشد، امکان دریافت درگاه مستقیم وجود ندارد، بهترین راه برای این دسته از مشاغل، استفاده از درگاه پرداخت واسط و فرم پرداخت پی فا می باشد.

 

درگاه پرداخت

 

این افراد با مراجعه به وب سایت پی فا می توانند پس از ثبت نام و تکمیل مشخصات کاربری خود و تایید آن، درگاه واسط اختصاصی دریافت کنند، لازم به ذکر است که برای استفاده از فرم یا همان لینک پرداخت پی فا، نیازی به وب سایت نخواهید داشت، پس افرادی که در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند می توانند به راحتی فرم پرداخت را برای کسب و کار خود دریافت کنند.

فرم پرداخت چیست؟

اگر از کاربرد فرم پرداخت با خبر نیستید بد نیست بدانید که فرم پرداخت در واقع یک لینک است که شما آن را به مشتریان خود داده تا مبلغ مورد نظر کالا یا خدماتی که نیاز دارند را پرداخت کنند، این لینک به حساب بانکی شما که در پنل پی فا ثبت کرده اید متصل بوده و مبالغی که کاربران شما از طریق  آن پرداخت می کنند برای شما واریز می شود، این امر باعث بالا رفتن سرعت فرآیند خرید و راحتی هرچه بیشتر شما و مشتریانتان خواهد شد.
کاربرانی که قصد ثبت نام و دریافت فرم پرداخت پی فا را دارند، می توانند با مشاهده این ویدیو با روند ثبت نام و دریافت آن بیشتر آشنا شوند.

 

نوشته شده توسط

دسته بندی: آموزش

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز این پست: 0 (0)

ثبت نظر


نظرات