توسعه کسب و کار در اینستاگرام یکی از بهترین روش ها برای افزایش فروش و جلب توجه کاربران محسوب می شود، این شبکه اجتماعی امکانات متنوعی برای مشاغل در نظر گرفته که باعث رشد سریع تر و بهتر آن ها شده اما مشکلاتی نیز دارد که از مهم ترین آن می توان به نبود روشی برای پرداخت هزینه کالا یا خدمات اشاره کرد.
فرم پرداخت پی فا این مشکل را حل کرده است، کافیه داخل سایت ثبت نام کنید و پس از تایید مشخصات برای دریافت فرم پرداخت طبق آموزش اقدام نمایید، برای استفاده از فرم پرداخت در اینستاگرام ویدیو زیر را مشاهده نمایید.

روش استفاده از فرم پرداخت

برای استفاده از فرم پرداخت پی فا کافیست لینک اختصاص خود را کپی کرده و وارد بخش ادیت پروفایل در اینستاگرام شوید، سپس لینک را در بخش وب سایت وارد کنید و تایید را بزنید.
حال مشتریان شما می توانند با مراجعه به بیوگرافی پیج و کلیک بر روی لینک شما، بعد از وارد کردن مبلغ واریزی و نام خود، اقدام به پرداخت پول کنند. کاربران پس از انتخاب گزینه پرداخت پول، وارد درگاه پرداخت شده و بعد از وارد کردن مشخصات کارت خود می توانند پرداخت را تکمیل کنند تا مبلغ به حساب شما واریز شود.

فرم پرداخت چیست؟

لازم به ذکر است که می توانید لینک پرداخت را در بخش See More استوری قرار دهید تا مشتریان شما صفحه رو بالا بکشند و هزینه کالا یا خدمات مورد نظر خود را پرداخت کنند.

نوشته شده توسط

دسته بندی: آموزش

به این پست امتیاز دهید.
امتیاز این پست: 0 (0)

ثبت نظر


نظرات